Best Hostgator atlaides | Hostgator Kuponi un Promotions

Hostgator, kas izveidota 2002 gadā, ir viens viens no vadošajiem web hostinga uzņēmumiem. Viņi nepārtraukti šķiro visefektīvākais ar balsu vairākumu web hosting pārskats vietās. Hostgator web hosting iepakojumiem ir diezgan saprātīgu cenu. Jūs pat varat samazināt izmaksas, padarot lielāko Hostgator atlaides, Hostgator kuponiem un HostGator promo piedāvājumus, kas ir pieejami ar mums. Šajā Hostgator pārskatīšanu, mēs esam mēģinājuši izklāstīt iemeslus, kāpēc Hostgator hosting ir pieejama par tik zemām cenām, bezkompromisa kvalitātes pakalpojumus. Arī šī Hostgator hosting pārskats aptver galvenās funkcijas, pakalpojumus un atbalsta opcijas piedāvā kā daļu no Hostgator web hosting.

HostGator ir iespējams, ātrākais paplašinās ārpus valsts korporācijām ASV kā norādīja Inc Magazine nesen. Šis izaugsmes rādītājs ir pierādījums par savu apņemšanos iegūt klientus un, turklāt saglabājot tos. Jau no ārkārtas pakalpojumu vislabākās cenas vērtīgu komandu atbalsta spēku, HostGator dara visu iespējamo uz zemes, lai veiktu to fantastisko progresa stāstu. Kamēr tie aug, viņi ir tādā stāvoklī, lai palīdzētu glābt visiem saviem klientiem naudu, ņemot vērā apjomradītus ietaupījumus un iegūt papildu līdzekļus tādām lietām kā pētniecības, attīstības un pārbaudes, kas rada jaunas un daudz labākas metodes, lai darīt lietas. Pārceļot šos finanšu ietaupīt uz klientiem, viņi spēj turēt uz viņu ceļa izaugsmi.

Hostgator piedāvā šādu veidu web hostinga pakalpojumus –
1. Mājas lapas hostings
2. Tālākpārdevējs veids Hosting
3. Virtual Private Server
4. Dedicated Serveri
5. Domain Names
6. Pieteikums Hostings
7. Windows Hosting

Hostgator hosting nāk ar šīm galvenajām iezīmēm,
– Infinite Cietā diska un datu pārraides joslas
– Elastīgs, Vienkārši darboties Control Panel
– Endless Sub Domains, FTP konti, un e-pasta kontiem
– 99,9% up-time nodrošināšana
– Līgums, 45 dienu Naudas atmaksas garantija
– Safe Harbor sertifikācija

Kā bonuss jums šie bezmaksas ar katru Web Hosting plāns –
– Pilnīgi bezmaksas SiteBuilder un SiteStudio tīmekļa vietnes mehānismu izstrādē
– 4500 Free Website Tēmas un veidnes
– Free Website Transfer, domēna nodošana, mysql datubāzes Transfer, Script Transfer
– 52 bezmaksas skripti, kurus var uzreiz izveidot savā kontā tikai ar pāris peles klikšķiem
– $ 100 kredīts Google Adwords

Hostgator izmanto ārkārtīgi vēlamo Cpanel, kas ir labākais lietotāja saskarne pieejami nozarē pašlaik. Ietvaros Cpanel var izmantot Fantastico, kas ļauj uzstādīt jebkuru atklātā pirmkoda skriptu ar nav vispār hassles. Ir iespējams izveidot WordPress platformas, Joomla, Drupal ar somuch ērtības. Turklāt, Hostgator sniedz atbalstu PHP 4 & 5, Cron Jobs, SSH Python, Ruby On Rails un citi. Vēl viens lielisks atlīdzība jūs saņemat ar Hostgator hosting, ka jūs saņemsiet neierobežotu skaitu POP3 kontiem vai nu ar dalītu hosting, tālākpārdevējs hosting, VPS vai pat veltīta servera plānu.

Katru web hosting paketi, ko piedāvā Hostgator nes 45 dienu naudu atpakaļ kompensācijas pārliecību, 99,9% līdz laika solījumu, un ir interesanti arī pilnīgi garantē no pats īpašnieks. Ja jums kādreiz ir problēmas ar standarta atbalstu, tikai prasīt, ka jūsu īpaši biļete jāsūta Brent (to CEO) un viņš personīgi ierasties ar savu problēmu un pārliecināties, ka jums ir izpildīti pilnībā.

HostGator klientiem izmantot vienu no pasaules pašiem labākajiem tīkla sistēmu, lai palaistu viņu mājas lapas, un tādējādi nodrošināt ne vairāk laika. Hostgator nodarbina pasaules klases datacenters ka iezīme visprogresīvākās drošību, varas, aizsardzību un dzesēšanas sistēmas – tie visi ir speciāli izstrādāti, lai pārliecinātos, ka pakalpojumi joprojām ir nepārtraukts. HostGator sistēmu administratori sekot līdzi visiem tīmekļa serveriem visu diennakti, 7 dienas nedēļā. Serveri uzrauga un bažas tiek rīkotos pirms tie kļūst kritiska.

Jaukšana klientu atbalsta, lieliskas plāni katru vajadzību un Hostgator diskonta likmes ir viens no daudz iemeslu, kas padara šo hostinga kompānija priekštecis tīmeklī hosting sniedzēju pakalpojumus. Šis noteikti ir visvairāk iesaka lielāko Hostgator Review vietnēs.