FatCow web hostinga atlaides un kupona kods

Jums vajadzētu būt, ņemot vērā, lai pārvietotos internetā un meklējot hostinga uzņēmums, kas jūs, iespējams darīt vislabāk ar, iet caur šo FatCow pārskatīšana pirmās. Šajā FatCow Hosting Review mūsējie, mēs uzskaitīt cenu vērtības, uzticamību, pakalpojumus un funkcijas, kā arī citu informāciju saistībā ar tīmekļa hostinga pakalpojumus, ko piedāvā FatCow hostingu. Mēs arī sniegt lieliskas FatCow veicināšanas piedāvājumus – FatCow kupona & FatCow atlaidēm piedāvājumi šajā vietnē. Pārbaudiet šo neatkarīgu un taisnīgu FatCow web hosting pārskatīšanu zemāk, lai iegūtu visus šos.

FatCow nes fantastisku stāv tiešsaistes pasaulē web hostinga pakalpojumu biznesu kā tādu webhost ar nenoliedzamu uzticamība, laba izmaksu vērtību, izcilu klientu atbalsta pakalpojumu un pārsteidzošu iezīmes. FatCow tika dibināta 1998.gadā un ir paplašināt pēc tam ne tikai klientu bāzi, bet papildus ir izveidojuši lielisku reputāciju un tagad pārvērtusies vienotajā visvairāk atpazīstams zīmols šajā nozarē.

Web Hosting Funkcijas
FatCow nodrošina slodzes neierobežotām iespējām ar saviem plāniem, kas ietver neierobežotu joslas platumu, neierobežots diska vietas, neierobežots summa e pasta kontiem un neierobežotu skaitu uzņēma domēnus un MySQL datu bāzēm.

Tās piegādā daudz pilnīgi bezmaksas e-komercijas risinājumus tādējādi pilnvarojot pircējus, lai izveidotu tiešsaistes iepirkšanās tīmekļa vietnes ar atlasi iepirkumu ratiņi, PayPal un kredītu balstītu Card plug-in un aizsargātu tīmekļa vietni, izmantojot kopīgu SSL. Bez tam, viņi atbalsta ātri izveidot 3rd Party progr par savu tīmekļa vietni.

Produkti un pakalpojumi
FatCow nāk ar bezmaksas tīmekļa vietnes attīstības instruments. Tas ir iespējams izveidot interaktīvu mājas lapas ar visiem apps kas pieejami ar savu pakalpojumu plānu. FatCow nodrošina arī izmaksu nav domēna vārda reģistrācija uz mūžu, kā arī bezmaksas mārketinga un reklāmas kredītiem. Turklāt viņi atpakaļ savu mākonis web hostinga plānu, kas ir viena mēneša naudas atmaksas garantiju plus 99,9% līdz laika nodrošināšanas.

FatCow piedāvā arī iebūvēts webmaster rīkus, kas no skriptu plug-in uzstādīšanu, un bezmaksas e-komercijas risinājumus, lai interneta uzņēmumiem. Uz augšu, ka, FatCow piedāvā dažādus pievienotās specializētus risinājumus un pakalpojumus kā tīmekļa vietnes pārvaldību, profesionālo e-komercijas konsultāciju, domēna nosaukumu un interneta pakalpojumus.

Vadības panelis
Tas ir svarīgi, ka jums piemīt lieliska līmeņa kontroli pār jūsu tīmekļa hostinga iestatījumiem. FatCow var palīdzēt to materializēties, piedāvājot vienkārši izmantot cpanel VDeck. Šī datora programmatūra nodrošina jūs ar iespēju pārbaudīt katru būtisku aspektu savu web hostinga kontu tieši no izveidot e-pasta kontus, atverot savus ziņojumus pa tīmekļa pasta serverī ar celtniecības datubāzēm un daudz vairāk. FatCow web hosting lietotāja saskarne ir papildus integrēta ar pieteikuma instalācijas programmatūru, kas ļauj integrēt progr sākot no WordPress blogošana pakalpojumu uz Joomla CMS.

Uzticamība
FatCow ir slavena ar efektīviem, uzticams un drošs ekspertu pakalpojumus. Tie nodrošina standarta regulāru servera back-ups, un lepojas ar savu 24/7 pakalpojumu uzraudzību, back-up ģenerators sistēmas.

FatCow ir izstrādājusi sistēmu, lai palīdzētu ļoti kritiskās uzņēmumus par saviem klientiem. Šī tīmekļa uzņēmējas to izmanto augstākās kvalitātes serveru iekārtas ar NetApp uzglabāšanas telpu grupām, lai kompensētu lielo daudzumu datu. Zinot neaizsargātu datu prasības paātrinātājiem uzņēmumu, FatCow aizņem ievērojamu pieeja datu aizsardzības un ar augstas klases ugunsmūri izstrādātās Cisco, daudzlīmeņu tīkla uzraudzību un apkalpi pārbaudēm un drošības aizsardzība. Twin maršrutētāji dotu labāku atlaišanu vienlaikus vairāku gigabitu saite nodrošina patērētājiem priekšrocības spēcīgu sniegumu vietnēs. FatCow garantē pieejamību jūsu interneta biznesu ar uptime pārliecību par 99,9%.

Cena vērtība
FatCow web hostinga pakalpojumu plāns ir ļoti saprātīgu cenu, kas izmaksāja 3,67 $ katru mēnesi (gadā 44 $). Bet klienti var reāli ietaupīt daudz vairāk naudas, pērkot uz 2 gadiem vai 3 gadiem. Tas piedāvā lielisku labumu maziem un vidējiem uzņēmumiem, nodrošinot ar tik bagātu iespēju klāstu par ļoti zemām izmaksām.

Klientu atbalsts
Jūs varat izmantot atbalstu 24/7 dažādos veidos, sākot ar pa bezmaksas tālruni, e-pastu un dzīvot tērzēšana. FatCow pat piedāvā atbalsta biļešu process, kas ļauj ļoti viegli post pieprasījumus. Atbalsta sistēma ir darināts tādā veidā, kas ļauj jums, lai palīdzētu sevi ar zināšanu bāzi, Biežāk uzdotie jautājumi lapu, mācību video un dažādas saites uz ārējiem resursiem.